NATJEČAJ ZA IMENOVANJE RAVNATELJA/ICE TEHNIČKE I INDUSTRIJSKE ŠKOLE RUĐERA BOŠKOVIĆA U SINJU

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju, objavljen je u „Narodnim novinama“, br. 27/2024. dana 6.3.2024. godine i na mrežnim stranicama Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju dana 6.3.2024. godine.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u „Narodnim novinama“ i na mrežnoj stranici Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju, teče od 6.3.2024. do 14.3.2024. g.

Tekst natječaja za imenovanje ravnatelja/ice Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju nalazi se u privitku:

Priloženi dokumenti:
Natjecaj za ravnatelja-icu.pdf

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr