Zahvala Centra Juraj Bonači

Autor: Toni Dukić, 25. 6. 2024.

U svojoj novoj sportskoj dvorani Centar Juraj Bonači, Podružnica Sinj organizirao je podjelu zahvalnica pojedincima i kolektivima bez čije pomoći korisnici i djelatnici ne bi prebrodili sve poteškoće pri selidbi, za vrijeme izgradnje njihove školske zgrade.

‘Na svečanu ceremoniju odazvalo se 15-ak uzvanika dok ih je još toliko opravdalo svoj izostanak. Korisnici naše Podružnice priredili su kratki program i nakon podjele zahvalnica svi smo se počastili domjenkom u našoj blagovaoni. Na licima dragih uzvanika zračila je zahvalnost za ovaj znak pažnje, dok ja naša zahvala još veća jer smo kroz njihova dobra djela stekli prijatelje za buduća vremena’, ističu iz Centra.

U ime naše Škole poklon zahvale primila je ravnateljica Marica Barać.

Evo kako je bilo na prijemu:

MZOO
03.07.2024. 10:44
Ministar Fuchs na stručnom skupu za učitelje cjelodnevnih škola
Ministar znanosti, obrazovanja i mladih prof. dr. sc. Radovan Fuchs u srijedu, 3. srpnja, sudjelovao je na otvaranju Stručnog skupa za učitelje osnovnih škola koje sudjeluju u Eksperimentalnom programu cjelodnevne škole, a koji se održava u OŠ Matije Gupca u Zagrebu.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr