Izrada reklamnih panoa u suradnji sa Sinjskim feralima

Autor: Toni Dukić, 5. 6. 2024.

Kraj nastavne godine izrodio je novi plod suradnje Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju i Sinjskih ferala.

Učenici 2.B razreda u zanimanju stolar izradili su 10 samostojećih panoa, koji će se koristiti za razna oglašavanja i prezentacije tijekom Dana Alke i Velike Gospe. Panoi su veličine 2 x 1,5 m, a izrađeni su od jelovine i šperploče debljine 10 mm. Isti su demontažni, što pruža mogućnost višekratnog korištenja.

Ravnateljica Marica Barać je istaknula aktivnost učenika koji se obrazuju u zanimanju stolar.

- Vrlo su aktivni tijekom cijele školske godine. Aktivno rade na uređenju prostora škole te izradi primjeraka za našu tradicionalnu izložbu. Izradom ovih panoa pokazuju da na praktičnoj nastavi stječu znanja koje će im biti od koristi u budućem radu - kazala je ravnateljica Barać.

Više fotografija pogledajte OVDJE.

MZOO
03.07.2024. 10:44
Ministar Fuchs na stručnom skupu za učitelje cjelodnevnih škola
Ministar znanosti, obrazovanja i mladih prof. dr. sc. Radovan Fuchs u srijedu, 3. srpnja, sudjelovao je na otvaranju Stručnog skupa za učitelje osnovnih škola koje sudjeluju u Eksperimentalnom programu cjelodnevne škole, a koji se održava u OŠ Matije Gupca u Zagrebu.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr