Nastavak obilježavanja "Dana TIŠ Ruđera Boškovića u Sinju"

Autor: Marica Barać, 15. 5. 2024.

Jučer je nastavljeno obilježavanje "Dana TIŠ Ruđera Boškovića u Sinju".

Učenici 2. f razreda koji se obrazuju za zanimanje tehničara cestovnog prometa sa svojim mentorom, prof. Filipom Vukasom izvršili su pregled vozila (razinu ulja u motoru, ulja u kocnicama i dijagnostika vozila). Ista aktivnost će se nastaviti i danas, u dvorištu škole.

Također, održao se šahovski turnir u maloj dvorani. Nastupilo je ukupno 16 natjecatelja, a najbolji je bio Ante Buljan, učenik 3.C razreda, koji je u finalu pobijedio Tonija Boškovića, učenika 2.C razreda.

Danas će u sklopu obilježavanja Dana TIŠ Ruđera Boškovića u Sinju biti održano natjecanju stolnom tenisu, već spomenuta akcija pregleda vozila, ekološka akcija "Reciklaža PET boca za proizvodnju za 3D ispis" te školski nagradni kviz.

MZOO
03.07.2024. 10:44
Ministar Fuchs na stručnom skupu za učitelje cjelodnevnih škola
Ministar znanosti, obrazovanja i mladih prof. dr. sc. Radovan Fuchs u srijedu, 3. srpnja, sudjelovao je na otvaranju Stručnog skupa za učitelje osnovnih škola koje sudjeluju u Eksperimentalnom programu cjelodnevne škole, a koji se održava u OŠ Matije Gupca u Zagrebu.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr