Učenici 3. i 4. A razreda u posjetu Caritasu Gospe Sinjske

Autor: Marica Barać, 6. 4. 2023.

Učenici 3. i 4. razreda Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju, smjer strojarski računalni tehničar, posjetili su Caritas Gospe Sinjske u pratnji razrednice Mirene Drčelić, nastavnice povijesti Sanje Sarić i ravnateljice Marice Barać.

Učenici su prikupili i donijeli kućanske potrepštine za korisnike Caritasa. Župnik fra Antonio zahvalio je učenicima, nastavnicama i ravnateljici na darovima i naglasio da je njihov dolazak Božja providnost za Caritas Gospe Sinjske. Učenike je u samostanu  primio gvardijan fra Marinko Vukman i uputio riječi dobrodošlice te izrazio nadu da će ovakvi susreti postati tradicija. Posebno se je zahvalio ravnateljici Marici što s učenicima podupire akcije Caritasa Gospe Sinjske.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr