Svjetska organizacija Down Syndrom i EPAS škola TIŠ Ruđera Boškovića u Sinju za Centar Juraj Bonači

Autor: Marica Barać, 8. 3. 2023.

Naša škola sudjeluje u humanitarnoj akciji povodom Svjetskog dana sindroma Down u suradnji s drugim školama EPAS projekta.

Uz podršku organizacije World Down Syndrom Day  EPAS škole Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš, Srednja škola Lovre Montija Knin, Prva riječka hrvatska gimnazija i Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju u ožujku provode humanitarnu akciju 1 euro = 21 osmijeh za naše drage učenike polaznike Centra Juraj Bonači - podružnica Sinj. Sav novčani prilog koji će se sakupiti do 21.ožujka ide u nabavku materijala polaznicima centra kojeg koriste svakodnevno u radionicama kreativno se izražavajući i stvarajući mala umjetnička djela. Sigurni u veliki uspjeh akcije i ovim putem pozdravljamo veliki i dobar odaziv svih naših učenika i osoblja u školi.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr