Završen projekt Promidžba škole

Autor: Toni Dukić, 18. 6. 2024.

Od 23. svibnja do 14. lipnja 2024. godine održan je projekt Promidžba škole.

Cilj projekta bio je posjetiti osnovne škole s područja Cetinske krajine kako bismo predstavili našu školu, njene programe te potaknuli učenike osnovnih škola na upis u Tehničku i industrijsku školu Ruđera Boškovića u Sinju.

Za vrijeme trajanja projekta smo informirali učenike o uvjetima upisa, mogućnostima zaposlenja nakon završetka obrazovanja te ostalim pogodnostima koje naša škola nudi. Učenici su dobili i male promotivne poklone izrađene 3D printerom.

Projekt "Promidžba škole" bio je vrlo uspješan i ostvario je sve postavljene ciljeve. Povećali smo vidljivost naše škole, potaknuli interes za tehnička zanimanja među osnovnoškolcima i pružili im korisne informacije o mogućnostima obrazovanja u našoj školi. Povratne informacije od učenika i učitelja osnovnih škola bile su iznimno pozitivne, što nas motivira da i u budućnosti organiziramo slične projekte.

Svoje zadovoljstvo ovogodišnjim rezultatima iskazala je ravnateljica Marica Barać.

- Ovom prilikom želim iskazati svoju duboku zahvalnost ravnateljima i osoblju osnovnih škola koji su nas srdačno ugostili i pružili podršku tijekom naših posjeta. Projekt "Promidžba škole" omogućio nam je da približimo učenicima i njihovim roditeljima mogućnosti koje naša škola nudi. Povratne informacije koje smo dobili od učenika i učitelja bile su izuzetno pozitivne, što nas dodatno motivira da i dalje radimo na unapređenju naših programa i promociji tehničkog obrazovanja. Zahvaljujem se svima koji su sudjelovali i doprinijeli ovom projektu te se radujem nastavku naše suradnje u budućnosti - rekla je ravnateljica Barać.

MZOO
03.07.2024. 10:44
Ministar Fuchs na stručnom skupu za učitelje cjelodnevnih škola
Ministar znanosti, obrazovanja i mladih prof. dr. sc. Radovan Fuchs u srijedu, 3. srpnja, sudjelovao je na otvaranju Stručnog skupa za učitelje osnovnih škola koje sudjeluju u Eksperimentalnom programu cjelodnevne škole, a koji se održava u OŠ Matije Gupca u Zagrebu.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr