Obavijest o subvencioniranju troškova autobusnog prijevoza učenika srednjih škola s područja Grada Sinja u razdoblju od 09. rujna do 20. prosinca 2019. godine

Autor: Matea Bešlić, 12. 9. 2019.

Grad Sinj osigurava financiranje u 100% iznosu i svim učenicima koji nisu obuhvaćeni Odlukom Vlade RH, jer im je udaljenost od mjesta prebivališta do škole manja od 5 kilometara, ako mogu koristiti redovne linije prijevoznika Promet Sinj d.o.o. ili Litre tours d.o.o.

Učenici koji ostvaruju pravo na ovakvo financiranje, uz popunjeni obrazac Zahtjev za financioniranje prijevoza – Zona 1, prilažu i potvrdu o upisu u srednju školu u 2019./2020. šk. godini. Popunjeni Zahtjev s potvrdom o upisu predaju na šalter autobusnog kolodvora u Sinju za Promet Sinj d.o.o. ili u autobusima Litre toursa d.o.o. ovisno o slobodnom izboru učenika i linijama prijevoznika.

Obrazac Zahtjev za financiranje prijevoza – Zona 1, učenici mogu preuzeti na službenim internetskim stranicama Grada Sinja www.sinj.hr ili kod odabranog Prijevoznika.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr