STRUČNI POSJET POGONIMA TISKARE SLOBODNA DALMACIJA

Autor: Matea Bešlić, 2. 4. 2019.

Dana 26. ožujka učenici 3. C razreda (zanimanje elektrotehničar) i 2. D razreda (grupa „c“, zanimanje elektromehaničar) posjetili su pogone tiskare Slobodna Dalmacija. Organizatorice i voditeljice stručnog posjeta su prof. Nada Barić, dipl. ing. i prof. Mirjana Modrić, dipl. ing.

Cilj je ove izvannastavne aktivnosti povezivanje teorijskih znanja iz područja elektrotehničkih strojeva i sklopnih aparata s radom i održavanjem tih strojeva u proizvodnim pogonima.

Stručni voditelji iz Slobodne Dalmacije objašnjavali su pojedine faze proizvodnje s naglaskom na nove tehnologije u procesu proizvodnje. Tijekom trosatnog obilaska tvornice učenici su pažljivo slušali stručne voditelje i stekli dodatna znanja koja će im koristiti u daljnjem obrazovanju.

Ovim putem željeli bismo se zahvaliti stručnom vodstvu Slobodne Dalmacije na ugodnom prijemu i stručnom predavanju!

Pripremila: prof. Mirjana Modrić

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju / Dinka Šimunovića 12, HR-21230 Sinj / ss-rboskovic-sinj.skole.hr / ured@ss-rboskovic-sinj.skole.hr